ACC coureurs

Enkele leden van de ACC rijden ook mee tijdens de cross.
Hieronder vindt u een overzicht van onze leden in de verschillende klassen:

Mini buggy
Guus Diepenmaat - Albergen

Regioklasse 
Inge Reefhuis - Daarle
René Kleinjan - Daarle
Martin Groothuis - Almelo
Wouter Koopman - Borne
Remco Winkels - Geesteren
Sven Lindeman - Hengelo
Hans ten Velde - Harbrinkhoek
Lisanne Kuipers - Albergen
Petra Hoekstra - Almelo

Juniorenklasse
Tess Voortman - Albergen 
Sven Groothuis - Almelo
Iris van den Barg - Delden
Yannick van den Barg - Delden
Angelo Hoekstra - Almelo

Junior buggy
Damian Oude Oosterik - Almelo

Divisie - V
Bram Kemna - Albergen
Marell Bekhuis - Albergen
Martijn Eidhof - Albergen 
Lars Kuipers - Albergen
Bennie van 't Oever - Almelo
Cynthia van 't Oever - Almelo
Jelle Klaassen - Bornerbroek
Peter Woolderink - Bornerbroek
Kevin Jager - Denekamp

Tourwagenklasse
Martijn Meijer - Albergen 
Gerben Molenaar - Nijverdal
Ellen Efdé - Borne
Sander Berg - Hengelo
Johan van den Barg - Delden
Martijn Lammerink - Reutum
Sander Lammerink - Reutum

Superklasse
Gerbert Paus - Harbrinkhoek


Steunende leden:
Ben Klaassen - Albergen
Bart Klaassen - Albergen
Harrie Pol - Saasveld
Marcel Benerink - Albergen
Harold Asbreuk - Albergen
Frans ten Velde - Harbrinkhoek
Ramon ten Velde - Harbrinkhoek
Patrick Oude Nijhuis - Geesteren
Jos Boswerger - Albergen
Rick Boerigter - Albergen
Carla Bekhuis - Albergen
Evert Haarman - Albergen
Jelte Elferink - Albergen
Marcel Tijhuis - Albergen
Tom Droste - Reutum
Huub Tijhuis - Albergen
Gerald Kemperink - Albergen
Erik Stroot - Albergen
Bob Bergman - Albergen
Dorien Koppelman - Groenlo
Erik Diepenmaat - Albergen
Erwin Oonk - Albergen
Klaas-Jan Bos - Albergen
Mark Meijer - Albergen
Nicole Bekke-Bekhuis - Almelo
Rene Braakman - Daarle
Rolf Mensink - Albergen
Wilfried Voortman - Albergen
Bjorn Velthof - Albergen
Roger Koopman - Fleringen
Hans Kamphuis - Tubbergen
Robin Eidhof - Albergen
Dennis oude Oosterik - Almelo
Arnold Bekhuis - Albergen
Jos Eidhof - Albergen
Robin Keemers - Albergen
Jeroen Bos - Vriezenveen
Ronald Efdé - Borne
Jan Moller - Borne
Lisette Kuipers - Albergen
Hans Klaassen - Bornerbroek
Sharon Huis in 't Veld - Albergen
Carmen Bos - Albergen
Noah Brummelhuis - Deurningen
Ridlie Prosz - Geesteren
Martin Winkels - Almelo